E Okul Öğrenci Kayıt Yeri Öğrenme Sorgulama 2018-2019E Okul Öğrenci Yeni Kayıt Yeri Öğrenme Sorgulama İşlemi için Buraya Tıklayınız

İlkokul 1. Sınıf ve Ortaokul 5. Sınıfların E-Kayıt Yerleştirme Sonuçları İçin Tıklayınız.....

2018-2019 ilkokul ortaokul e-kayıt sonucları açıklandı mı, E Okul Öğrenci Kayıt Yerleri Belli Oldu mu 2018-2019,2018-2019 e okul 1 sınıf öğrenci kayıt öğrenme sorgulama...

E Okul Öğrenci Kayıt Yeri Öğrenme Sorgulama işlemleri e-okula giriş yaptığınızda sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştiğini göreceksiniz.5. sınıfa başlayacak öğrenciler ortaokul olarak belirlenen okullarda eğitimlerini sürdürecekler,1. sınıfa başlayacak öğrenciler de ilkokul olarak belirlenen okullarda e-okul üzerinden kayıt yaptıracaklar.E Okul Öğrenci Kayıt Yeri Sorgulamak için yukarıda belirttiğimiz linkleri kullanabilirsiniz.

Kayıtlar, daha önceden belirlenmiş ev adreslerine en yakın okul olarak sistem tarafından otomatik olarak atanıp tamamlanmış olacaktır.

Peki, e okul öğrenci kaydı sorgulama, e-okul öğrenci kayıt yeri öğrenme, çocuğumu hangi okula kaydedeceğim ? Çocuğumu hangi okula göndereceğim? Cevap çok basit, e okul sistemi üzerinden e- okul kayıt yerine girerek okula başlayacak çocuğunuzun T.C kimlik numarasını girerek öğrenebilirsiniz.

Not: E-okul, E-Kayıt Sonuçları sisteminden çocuğunun kayıt bilgilerini öğrenemeyen veliler,çocuklarının kayıt sonuçlarını ikametgah adresinize en yakın ilkokula giderek öğrenebilirsiniz.

Okul listelerine tıklayarak size en yakın ilkokulu tespit edin. Çocuğunuzun kaydının en yakın ilkokula yapılmış olduğunu göreceksiniz.Şimdi;

Size En Yakın Okulu Bulmak İçin Bütün Okulların Listesine Giriş Yapın Lütfen Tıklayın

Bu şekilde Öğrenci, okullar açıldığı zaman, adres bilgileri doğrultusunda isminin yer aldığı okula giderek derse başlayacak .Ayrıca, Öğrencinin isminin görülmesi kayıt belgesi anlamına gelmektedir. Bunun haricinde, başka bir işlem yapmaya gerek kalmamış olacak.

Daha detaylı bilgi için Alo 147 ‘yi arayıp bilgi alabilirsiniz...
E Okul Kayıt