E Okul Sistemi Ne Zaman Kapanıyor?E-okul veli bilgilendirme sistemi ne zaman kapanıyor. E-okul veli bilgilendirme sistemi ne zaman kapanacak.Bütün öğrenciler e-okul giriş sisteminin ne zaman kapancağını merak ediyorlar.

Bu günlerde öğrenciler yoğun bir şekilde takdir teşekkür hesaplamasına geçtiler.Haliyle de e okul sistemi kapanmadan not durumlarını gözden geçirip ona göre öğretmenleriyle tekrar değerlendirme yapmak isteyecekler.

Özellikle takdir teşekkür hesaplamalarını yaparak kıl payı ile belge kaçıranlar "E Okul Sistemi Ne Zaman Kapanıyor" diye merak edip soruyorlar.Öğrenciler şu ayrıntıyı da biliyorlar e okul yönetici girişi kapandığında öğretmenlerinin de müdahale etme şansı kalmayacak.Bu durumda E Okul Sistemi Ne Zaman Kapanır?

E Okul Sistemi Giriş için Tıklayınız

E Okulun kapanması için belirli bir tarih yoktur. Okul idarecileri genelde öğretmenlerden karnelerin dağıtılacağı günden 1 hafta kadar önce e-okul ile ilgili bütün not giriş işlemlerini bitirmesini ister. Amaç ise, e okul üzerinde son hafta içerisinde meydana gelebilecek yoğunluk sebebiyle işlemlerin aksamasının önüne geçmektir. Bunun haricinde e-okulun kapanması gibi bir durum yoktur. Okul müdürleri izin verdiği sürece öğretmenler isterlerse karne günü dahi notları değiştirip, karneleri bilgisayardan öyle çıkartabilirler.

Öte yandan e-okul öğrenciler için de kapanmaz. Ancak öğrenciler e okul veli bilgilendirme sistemine özellikle karne haftasında girmekte zorluk çekerler. Giremeyen öğrenciler de e-okulun kapandığını sanır. Oysaki e-okul kapanmaz; herkes yoğun bir şekilde e-okula girmeye çalıştığından sistem yoğunluğu artmakta ve sizler de e-okula girmekte zorluk çekiyorsunuz.